Image not available

Skorzystaj z aplikacji FaniMani kupując w Internecie.
To Ciebie nic nie kosztuje a dla nas będzie dużym wsparciem.
Więcej na www.fanimani.pl

Anna Arana-Iturri

Prezes Zarządu

Mgr pedagogiki specjalnej, absolwent Akademii Managerów III Sektora Colegium Civitas. Pomysłodawca, współtwórca i koordynator Programu Edukacyjnego "Scrabble w szkole". Szczęśliwa mama studentki, opiekunka bichona Kulki. Zainteresowania poza zawodowe to społeczności lokalne, scrabble i podróże.

Dorota Zielińska

Członek Zarządu

Gry i łamigłówki umysłowe są moją pasją odkąd pamiętam. Od ponad 10 lat realizuje się ona głównie poprzez grę w scrabble. Z zamiłowania ukończyłam Podyplomowe Studium Pedagogiczne w Warszawie. Chciałabym, aby moja działalność w Fundacji Umysł przyczyniła się do popularyzacji gry w scrabble wśród dzieci i młodzieży.

 

 

 

Mariusz Sylwestrzuk

Przewodniczący Rady Programowej

Mgr inż. chemik, absolwent Politechniki Szczecińskiej. Żonaty z Jolantą - nauczycielką; syn Bartłomiej studiuje finanse. Pasjonat przyrody, gór, podróży i muzyki poważnej. Zapalony scrabblista i szachista z uprawnieniami sędziowskimi w obu dyscyplinach, nie stroni też od innych, mniej popularnych gier planszowych. Wolny czas (którego praktycznie nie ma) poświęca na naukę języków, zwłaszcza hiszpańskiego.

Waldemar Czerwoniec

Członek Rady Programowej

Dr nauk medycznych, specjalista ginekolog-położnik, praktykujący prywatnie w Gabinecie Lekarskim EUREKA w Pruszkowie
i Ożarowie Maz. Żonaty z Mirosławą - lekarzem radiologiem; dwoje dzieci - Adam psycholog edukacyjny i Ewa - lekarz medycyny. Zainteresowania pozazawodowe: film, opera, muzyka poważna, scrabble, języki obce, podróże, nurkowanie. Moja dewiza: "Esse quam videri" (Raczej być niż wydawać się).

 

Iwona Skubis-Galus

Oficjalny przedstawiciel Fundacji "Umysł" w województwie śląskim

Mgr Iwona Skubis-Galus, nauczycielka języka polskiego w Gimnazjum nr 1 im. J. Dormana w Będzinie i Miejskim Zespole
Szkół nr 2 im. H. Wagnera w Będzinie. Absolwentka "Kursu dla nauczycieli prowadzących koła scrabblowe" w Wiciu,
prowadzi od 5 września 2011 r. kółko scrabble, którego członkowie biorą udział z sukcesami w turniejach scrabble na szczeblu miejskim, powiatowym i ogólnopolskim. Organizator lokalnych turniejów scrabblowych, dla dzieci i dla dorosłych.
Zainteresowania: folklor, muzyka i taniec ludowy, Nordic Walking. Oficjalny przedstawiciel Fundacji Umysł w województwie śląskim.

 

 

Beata Piotrowska

Oficjalny przedstawiciel Fundacji "Umysł" w województwie łódzkim

Z zawodu ekonomistka. Jestem szczęśliwą mamą dorosłego już syna i posiadaczką dwóch kotek. Scrabble to moja pasja.
Od kilkunastu lat biorę udział w turniejach organizowanych w całej Polsce i udzielam się w Łódzkim Klubie Miłośników ścrabble.